Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsem

                                img-20160404-wa0000.jpg

Jsem. Jsem květina a motýl zároveň ... Jsem jako rozkvetlá květina se stonkem narostlá v zemi a motýl s nádhernými křídly pohybující se směrem nahoru.

Jsem. Nejkrásnější a nejradostnější propojení. Naplnění. Propojení se sebou samotnou uvnitř a Vědomím Jsem.

Děkuji mému tělu, že jsem mohla vnímat Jsem.

Děkuji mým očím, že vidím svět okolo mne. Děkuji očím, že vidím SKRZ vzduch až na jednotlivé buňky, které jsou spojené a pohybují se ladně a lehce. Ráda je pozoruji.  Jsou všude v prostoru okolo nás, jen my je dlouho nevidíme. Nemůžeme. Na začátku vidíme jen ty druhé a pak sebe. Poté jdeme různě dlouhou cestičkou ... která nás navede tak, abychom se začali dívat a vnímat jinak. Opustíme pohledy ostatních lidí a začneme se dívat sami do sebe.

Chvíli se nás drží různé až na kost vžité programy. Zpomalují nás v naší cestě. Cítíme, že se chceme pohybovat rychleji a někdy to zkrátka nejde. Ulevíme si, když to můžeme zdůvodnit. Můžeme si MYSLet a rádi si MYSLíme, že za to může karma. Nebo si vyMYSLíme systém a vyMYSLíme program ... záleží jak dlouho budeme MYSLet  ... jednou přestaneme ... až jednou se vynoří a vyklíčí malé semínko, které bude nové a čisté a odhodlané růst. Semínko nezajímá karma, systém ani program.Semínko si neMYSLí a přesto ví, jak má růst. I my jsme takové malé semínka. Povede nás Příroda, Slunce a jistotu a bezpečí nám dává Země. Nás uvnitř povede Srdce. Propojení je přes Srdce.

Čas. Český jazyk je krásný a děkuji, že můj rodný jazyk je český. Čas. Slovo se skládá ze tří písmen. Nese v sobě energii. Jako každé slovo. Čas nese energii i čísla 3. Vnímám tam symbol posvátné moci. Slovy mluvím, píšu a tvořím. Navnímala jsem Energii slova Čas. Energie slova Čas mě dovedla k Přítomnému Okamžiku. Trvalo mi to nějaký Čas než jsem Přítomný Okamžik sama sebou Objevila a mohla jim Žít. Díky přítomnému okamžiku můžu mít jisté vhledy a vnímání. Přítomný okamžik mi také Ukázal Vnímání Času. Počítáme na vteřiny, minuty, dny a roky ... a na druhé straně je Přítomný Okamžik . Vše je správně. Až dojde k vyladění a Harmonii, poznala jsem Splynutí, Sjednocení ... jak Vše Je Smysluplné. Mne samotné trvalo roky, měsíce, dny, minuty a vteřiny abych v Jeden Přítomný Okamžik pocítila, že Já Jsem. 

Na začátku mé " cesty " jsem neviděla sebe ani skrz vzduch. Viděla jsem jen ty druhé a MYSLela jsem si, že je to správně. Vyrostla jsem v systému a rodině, která jiné vnímání nepřipouštěla. Díky tomu jsem věděla, že jsem jiná a přitom stejná jako vy všichni. Vím, že jsem si na tento svět přinesla jisté schopnosti a že jsem už jako malá holčička vnímala jinak. Mně to bylo přirozené, slovu jinak jsem dospěla právě časem. Děkuji, že jsem mohla žít v tzv. Zapomnění, které se postupně měnilo v Rozvzpomínání, Naciťování až v přeměnu JSEM. Nyní JSEM, vidím druhé a vidím až skrz vzduch.

Po napsání příběhu Dech, jsem přijala slova, že mám sdělit, aby Lidé Nebyli Roztříštění. Přesněji přijala jsem obrazy, které se mi převedly do slov v mém rodném jazyku. Toto nebylo mluvené slovo, které jsem schopna slyšet od energií z venku nebo uvnitř našeho těla, kde vnímám další vesmír. I uvnitř našich těl hraje hudba a jsem schopna zachytit mluvené slovo. V informaci načtenou v obrazech mohu převést a  sdělit dále mými slovy. Bylo mi sděleno, abych slovy poslala dál informaci : lidé nebyli roztříštění. Nechala jsem slova a jejich energii na sebe působit. V těch slovech je sděleno mnoho. Čtěte jak se říká mezi řádky, a navnímáte jako já další informaci, že máme být aktivní. Informace : lidé nebyli roztříštění ( ve smyslu aby nebyli roztříštění ), je jedna z cest, která může někoho navést na cestu Sama K Sobě až k Vědomí Jsem.

Přeji vám všem z celého srdce najít sebe sama. K příběhu přikládám i obrázek, který jsem namalovala automatickou kresbou. Poprvé se mi v kresbě namaloval motýl. Když maluji, obraz se mi skládá postupně a já nevím, jak obraz bude vypadat. Maluji v hladině alfa a přes Vyšší Já. Motýl je symbolem znovuzrození a probíhající transformace.

S láskou Petra