Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propojení s odkazem Bardy

Tento příběh o mém vnímání píši v době, kdy Jsem Naplněná. Naplněná Prožitkem, za který hluboce Děkuji a Prostoupená Radostí. V celém mém těle. Tentokrát to není jen o Radosti v mém těle, ale Já se Raduji za Všechny Bytosti. Byla jsem v napojení a vnímala přímo. BARDA. Jméno Barda vyslovuji s Láskou,Úctou, Radostí a je mi tak blízká. BARDA. Vnímám každé její písmenko ve slově ...

Můj příběh začíná tím, že Jsem Hledala Víru v Sama Sebe, abych vytvořila tento Prostor pro mé Tvoření. Abych vystupovala Sama za Sebe a vytvořila své stránky. Víru v Sebe jsem Našla, protože Tvořím pro Radost. Kladla jsem si otázky a hledala odpovědi. Přicházeli mi informace a já jsem tak především cítila sama, že prostor vytvořím.

Po vytvoření stránek jsem napsala Energie ženy. Přeji všem ženám na celém světě, aby se naplnily Sebeláskou. Vnímala jsem, že se potřebuji více uzemnit. Neměla jsem žádné problémy . Zpětně můžu napsat, jak vše do sebe zapadá a jak je smysluplné. Byla jsem ve své jemné energii a ladila jsem se i přijatou potravou. Přijímala jsem pouze raw stravu a to ještě vybrané potraviny. V podstatě to bylo čerstvé ovoce a kořenová zelenina. Je to dočasné, po určité době se vracím k pestré stravě.

Po napsání Energie ženy jsem se uzemňovala sama. Přišla mi i pomoc od Stromu a mého Vyššího Já. Nejdříve jsem se ladila doma. Byla jsem ve stavu, kdy komunikuji se stromem a strom se mnou. Přijala jsem ladící tóny pro mé tělo. Bylo to nádherné ladění. Byla jsem v propojení se stromem celým tělem a do slova jako bych s ním splynula.Byla jsem v souznící Harmonii. Cítila jsem Klid a Bezpečí. Cítila jsem Sílu Stromu.  Cítila Jemnost a Něžnost Stromu. Cítila jsem jak je strom Pevný a Silný. Cítila jsem jak je Strom Milující. Cítila jsem,že Strom je jako Já. Byla jsem v Tichu a Pokoře. A v této Harmonii a Propojení jsem přijala ladící tóny. Slyšela jsem je. Je to krátká skladba smysluplných tónů. Byly hlasité ale příjemné. Celou dobu jsem byla v propojení se stromem. Poté následovaly další tóny až skladby. Opět hlasité a příjemné, ale to už jsem cítila, že se něco děje. Probíhalo uzemňování. Je to zvláštní převádět do slov, když komunikace probíhá v jiné úrovni. Komunikace je úplně jiná než známe ze zdejšího světa. Tam není potřeba slov, tam víte přímo. Vnímala jsem Propojení s Vyšším Já. Uzemňování jsem ještě potřebovala dále ukotvit. Vnímala jsem Potřebu Obejmutí Stromu v lese a Poděkování. Strom jsem skutečně objala a poděkovala. Posílala jsem mu Lásku a Radost. Děkovala za ostatní Lidské Bytosti. V tom okamžiku jsem měla pocit, že jsem průchozí, protože z mých očí se najednou spustily slzy. Je to jiný druh pláče než jsem byla zvyklá. Slzy mohou být  i Propojeností, Láskou a Radostí. Tyto slzy sami přijdou a také sami odezní. Po celou dobu jsem se Radovala.

Tři dny poté, co u mě probíhalo ladění přes Tóny,Stromy a Vyššího Já  jsem se dostala do Jiného Vnímání. V jemných vrstvách v mém propojení jsem cítila Bardu. Napojení bylo přes Vyšší Já, cítila jsem Paprsky. BARDA. Ještě nyní cítím její odkaz. 

Děkuji z celého Srdce Anastasii. Anastasii ze Sibiře vnímám a byla jsem s ní také spojená přes paprsek. Anastasie a její rod je mi blízká a Miluji je.Pokorně Děkuji Anastasii, přes kterou jsem mohla BARDU také navnímat. Děkuji s Úctou a Láskou.

BARDA nese Odkaz Minulosti. Stopu, která se Nedá Ničím Smazat. Dá se jen Předávat Dál a Dál po Generace.Informace Radosti, Úsměvu Světla Duše. BARDA skrze sebe předávala Jen Světlé Emoce. Na popsání stavu, kdy jsem cítila Bardu v mém propojení nejsou slova.

S láskou  Petra